Organizasyon

Adım 1: Tedavi Planlaması
Tedavi planını almak için sizi rahatsız eden diş problemini işaretleyerek iletişim formunu (İrtibat - Teklif sayfasındaki) doldurabilirsiniz. Kesin bir tahminde bulunmak için bize en son panoramik röntgeninizi veya dişinizin  bazı fotoğraflarını gönderin.
Diş hekimimiz, durumunuzu gözden geçirecek ve profesyonel görüşünü verecektir. Daha sonra size detaylı ve kişiselleştirilmiş bilgi vermek ve tüm sorularınızı yanıtlamak için sizinle iletişime geçeceğiz, aynı zamanda size bakım planı ve tahmini önereceğiz. Bu teklif isteği sizi herhangi bir şeye taahhüt etmez.

 
Adım 2:  Uçuş, Otel, Transferler
Seçiminiz yapıldıktan sonra, diş seyahatinizi Türkiye'ye planlamaya başlarız. Tedavinizin tarihlerini müsaitlik durumuna göre ayırırsınız.

Protez tedavisi için (kronlar, diziler, kaplamalar) 5-7 günlük tek bir konaklama yeterlidir. Bakım planlaması için implant yerleştirme 5-7 gün ara ile 3-7 aylık aralıklar gerekli olacaktır (osseointegrasyonun beklenmesi nedeniyle).

Kliniğimiz, konaklamanızın organizasyonunda size eşlik edecektir (en iyi fiyatlarda uçak bileti, konaklama teklifi vb.).

Tedaviler için tahmin 3000 € 'yı aşarsa, Türkiye'deki tedavi sırasında ücretsiz otel konaklama hizmeti sunacağız.

 
3. Adım: Müdahaleniz
Sizi havalimanının terminalinde karşılayacak ve otele kadar eşlik edecektir.

Diş hekimine ilk ziyaretiniz, aynı gün veya varışınızdan bir gün sonra gerçekleşecektir.Diş Bakımınız 4-5 gün içinde gerçekleşecektir.

Konaklamanız ve tedaviniz boyunca, rehber  kişi size eşlik edecektir.

Türkiye'deki konaklamanız sırasında ödeme poliklinik bünyesinde yapılmaktadır.Tedaviniz sonunda, verilen bakım listesi dahil ayrıntılı fatura verilir.

 
Adım 4: İzleme, Garanti
Protez bakımı (kronlar, köprüler) için 5 yıl garanti . İmplantlar 10 yıl garantilidir. Bazı marka implantlar ömür boyu garantilidir.Komplikasyon durumunda, tedavinizin iyileşmesinde size eşlik etmek için sizinle birlikte olacağız.