DENTAL İMPLANT

Diş İmplantı, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla, çene kemiğine yerleştirilen ve Titanyum’dan yapılan yapay diş köküdür. İmplant uygulaması, diş eksikliklerinin tedavisinde bilinen en iyi ve en modern tedavi yöntemidir. Günümüzde yeni ve teknolojik materyaller sayesinde implant uygulamaları çok daha kolay, ağrısız ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

SAÇ BAKIM

Saç ekimi, kişinin kendi saçlarının saç tellerinin kalıcı olarak döküldüğü alanlara nakledilmesidir. Genetik açıdan dökülmeye en dirençli kabul edilen bölge olan ensenin üst bölümündeki saçların bir bölümü homojen bir dağılımla alınır ve saçsız bölgeye nakledilir.

Özellikle kadınların saç ekimi konusunda endişe duydukları nokta, işlem öncesi saçlarının kısa kesilip kesilmeyeceği konusudur. Günümüzde saçların kısaltılmasına gerek duyulmadan da saç ekimi yapılabilmektedir. Ancak bu yöntemin tercih edilmesi durumunda daha fazla sayıda seansa ihtiyaç duyulmaktadır.

ESTETİK

Rinoplasti ismiyle bilinen operasyonda, ilk olarak burnun orantısız kısımlarını belirlemek hedeflenir. Çünkü hastaya özel estetik cerrahisinin yapılması, sürecin daha hızlı ve kolay sonuçlanmasını sağlar. Burun estetik hale dönüşürken daha sağlıklı ve doğal bir nefes alabilmeniz de mümkün hale gelir. Ayrıca burun etinin alınması, burun deliklerinin küçültülmesi veya büyütülmesi, sinüzit, polip gibi diğer sağlık sorunları da yine burun estetiği tedavisi kapsamında değerlendirilir. Özellikle İstanbul burun estetiği cerrahisinde teknolojik tedavi teknikleri sunan başlıca şehirler arasındadır. Burun estetiği fiyatı ise bozukluğun seviyesine, cerrahi sırasında kullanılan malzemelere ve tekniklere göre farklılık gösterebilir.

KLİNİK

Antalya-Uncalı semtinde bulunan polikliniğimiz  5 tam donanımlı klinik ve 1 adet tam donanımlı Ameliyat ünitesinden oluşmaktadır.5 kat ve 1500m2 alana sahip olup, Engelli hastaların da refakatçiye ihtiyaç duymadan kolayca tedavi olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hasta hijyeni ve konforu ön planda tutularak hazırlanmıştır.Estetik Diş Hekimliği, İmplant, Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı ve Protez alanlarında hizmet veren polikliniğimiz, bünyesinde barındırdığı uzman hekim kadrosu ve tecrübeli personeli ile tedavi sürecini kolaylaştırıp sizlere sağlık ve kalite açısından ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.Dünyanın en büyük ve en kaliteli Diş Klinik Cihazı üreticisi olan ALMAN devi DENTSPLY-SIRONA ürünleriyle donatılmış olup Avrupa standartlarında tedavi yapılmaktadır.
Diş Hekimi Pelin özülken liderliğinde güvenilir ve tecrübeli hekim kadromuz ve yüzlerinden gülümseme eksik olmayan personelimizle bitmek bilmeyen bir enerji ile çalışıyoruz.

DİŞ ESTETİĞİ

Yüzünüzdeki gülümseme, karşınızdaki insanlarla kurulacak sıcak bir diyaloğun ilk adımıdır. Sağlıklı ve kendine güvenen bir ifade ve gülümseme ile etkileyici olmak mümkündür. Yüzyıllar boyunca düzgün ve beyaz dişler, yüz güzelliğinin sembolü olmuştur. Doğal diş yapınız buna uygun olmayabilir ancak son yıllarda kullanılan teknoloji ve diş hekimliğindeki gelişmelerle estetik bir gülüşe sahip olmanız hiç de zor değil. 
Kendiniz için biraz zaman ayırmanız, sağlığınız ve görünüşünüz açısından olduğu kadar kendinize güveninizin artması açısından da önemlidir. 

Son yıllarda öne çıkan bir kavram olan estetik diş hekimliği; dişlerin ve ilişkide bulunduğu ağız ve yüz bölgesinin bir bütün olarak değerlendirilip, sağlık ve kozmetik açıdan ele alınmasını ilke edinmektedir. Burada diş hekiminin bilgi ve tecrübesi kadar, sanatsal görüşü de önemlidir. Doğallığı yakalamak için yüz yapınıza uyumlu formda ve renkte dişler yapılmalıdır. Hiçbir zaman duvar gibi dümdüz ve doğallıktan uzakta bembeyaz dişler estetik olarak kabul edilmez. Buradaki esas nokta, çene ve diş yapınızın elverdiği ölçülerde, sizin de beğeneceğiniz doğal görünümlü dişler elde etmektir. 

ORTODONTİ

Ortodonti, diş-çene-yüz bölgesini ilgilendiren bozuklukların oluşmasını önlemek; mevcut bozuklukların ilerlemesini durdurmak ve tedavi etmek;bununla birlikte iyi bir estetik ve fonksiyon (ısırma, çiğneme, konuşma, gülme) sağlamayı hedefleyen bilim dalıdır. Bu konularda uzmanlaşmış diş hekimine ortodontist denilmektedir. 

Adım 1: Tedavi Planlaması
Tedavi planını almak için sizi rahatsız eden diş problemini işaretleyerek iletişim formunu (İrtibat - Teklif sayfasındaki) doldurabilirsiniz. Kesin bir tahminde bulunmak için bize en son panoramik röntgeninizi veya dişinizin  bazı fotoğraflarını gönderin.
Diş hekimimiz, durumunuzu gözden geçirecek ve profesyonel görüşünü verecektir. Daha sonra size detaylı ve kişiselleştirilmiş bilgi vermek ve tüm sorularınızı yanıtlamak için sizinle iletişime geçeceğiz, aynı zamanda size bakım planı ve tahmini önereceğiz. Bu teklif isteği sizi herhangi bir şeye taahhüt etmez.

 
Adım 2:  Uçuş, Otel, Transferler
Seçiminiz yapıldıktan sonra, diş seyahatinizi Türkiye'ye planlamaya başlarız. Tedavinizin tarihlerini müsaitlik durumuna göre ayırırsınız.

Protez tedavisi için (kronlar, diziler, kaplamalar) 5-7 günlük tek bir konaklama yeterlidir. Bakım planlaması için implant yerleştirme 5-7 gün ara ile 3-7 aylık aralıklar gerekli olacaktır (osseointegrasyonun beklenmesi nedeniyle).

Kliniğimiz, konaklamanızın organizasyonunda size eşlik edecektir (en iyi fiyatlarda uçak bileti, konaklama teklifi vb.).

Tedaviler için tahmin 3000 € 'yı aşarsa, Türkiye'deki tedavi sırasında ücretsiz otel konaklama hizmeti sunacağız.

 
3. Adım: Müdahaleniz
Sizi havalimanının terminalinde karşılayacak ve otele kadar eşlik edecektir.

Diş hekimine ilk ziyaretiniz, aynı gün veya varışınızdan bir gün sonra gerçekleşecektir.Diş Bakımınız 4-5 gün içinde gerçekleşecektir.

Konaklamanız ve tedaviniz boyunca, rehber  kişi size eşlik edecektir.

Türkiye'deki konaklamanız sırasında ödeme poliklinik bünyesinde yapılmaktadır.Tedaviniz sonunda, verilen bakım listesi dahil ayrıntılı fatura verilir.

 
Adım 4: İzleme, Garanti
Protez bakımı (kronlar, köprüler) için 5 yıl garanti . İmplantlar 10 yıl garantilidir. Bazı marka implantlar ömür boyu garantilidir.Komplikasyon durumunda, tedavinizin iyileşmesinde size eşlik etmek için sizinle birlikte olacağız. 

Referanslar

Görüşleriniz Bizim için Değerlidir